Doradztwo kredytowe

Doradztwo kredytowe jest usługą świadczoną poprzez jedną z firm z naszej grupy - ANG Spółdzielnię Doradców Kredytowych. Spółdzielnia to prężnie rozwijająca się społeczność profesjonalistów w dziedzinie doradztwa kredytowego, w której obowiązują partnerskie relacje i bardzo wysoka jakość obsługi klienta. To pierwsza na rynku firma, której właścicielami są doradcy kredytowi, a to daje gwarancję rzetelnego, profesjonalnego i lojalnego podejścia do pracy.

ANG Spółdzielnia Doradców Kredytowych współpracuje z ponad 20 bankami i instytucjami finansowymi dzięki czemu zapewnia najwyższą jakość świadczonych usług. Sieć profesjonalnych doradców zapewnia szybki i profesjonalny kontakt oraz sprawną pomoc we wszystkich formalnościach.

Dzięki współpracy z ANG Spółdzielnią Doradców Kredytowych możemy zaoferować szeroką gamę produktów finansowych dla przedsiębiorców. Kredyty obrotowe, inwestycyjne, leasing, faktoring - dla każdego możemy dobrać najlepszą formę pomocy.

Doświadczenie członków Spółdzielni zdobyte na rynku usług finansowych kierowanych zarówno do klienta indywidualnego jak i do firm, plasuje ich w czołówce rynku. Doradcy ANG SDK gwarantują kompletną obsługę - od znalezienia najlepiej dopasowanej do potrzeb oferty po doprowadzenie do finalizacji transakcji czy umowy z wybranym bankiem. Spółdzielnia duży nacisk kładzie na jakość obsługi klienta i jego wsparcie na każdym etapie realizacji wniosku. Dlatego jesteśmy pewni jakości usług świadczonych przez Spółdzielnię.