Artur Nowak-Gocławski

Artur Nowak-Gocławski

Prezes Spółki

Założyciel i szef Black Rose Finance. Artur jest jednocześnie szefem Grupy ANG SA, pomysłodawcą i współzałożycielem ANG Spółdzielni Doradców Kredytowych – pierwszej spółdzielni w branży doradztwa finansowego, szefem Erudion sp. z o.o. firmy propagującej ideę otwartej i zaangażowanej komunikacji w biznesie, firmy wdrażającej obecnie na rynek platformę komunikacyjną dla firm, inicjatorem Sentemo sp. z o.o. – nowego projektu w sprzedaży produktów finansowych. Artur od 20 lat jest związany z branżą finansową, głównie z bankowością, od 10 lat szukający własnych dróg jako przedsiębiorca. Zwolennik społecznościowego podejścia do budowy kultur organizacyjnych firm i społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR). Założyciel i szef przygotowywanej właśnie fundacji Będę Kim Zechcę, mającej w celach wspierania stypendialne młodych ludzi, wspieranie inicjatyw promujących przedsiębiorczość i CSR.

Katarzyna Dmowska

Katarzyna Dmowska
Członek Zarządu

Katarzyna od początku swojej zawodowej kariery związana jest z branżą finansową. Swoją karierę rozpoczęła w Krajowym Depozycie Papierów Wartościowych w Warszawie SA, gdzie zajmowała między innymi stanowisko specjalisty w Dziale Statystyk i Analiz. Od 2005 roku rozpoczęła karierę w pośrednictwie i doradztwie finansowym. Obecnie równolegle do pracy w BRF jest Prezesem Zarządu ANG Spółdzielni Doradców Kredytowych – pierwszej spółdzielni w branży finansowej oraz Członkiem Zarządu ANG Inwestycje i Ubezpieczenia Sp. z o.o. Jej zdolności numeryczne i myślenie analityczne pomagają jej w codziennej pracy, najczęściej związanej z przygotowaniem analiz finansowych i prognoz finansowych, czy oceną ryzyka związanego z wdrażaniem inwestycji czy też udzielenia finansowania. Jednocześnie Katarzyna jest osobą bardzo otwartą na ludzi, empatyczną i potrafiącą nawiązywać i utrzymywać relacje z partnerami i współpracownikami.

Paweł Mazur

Paweł Mazur
Dyrektor ds. Pożyczek ze środków UE

Paweł Mazur od początku kariery zawodowej związany jest z branżą finansową. Większość tego czasu spędził wspomagając polskich przedsiębiorców w poszukiwaniu źródeł finansowania na realizację inwestycji. Od 2012 roku związany z Grupą ANG, a od 2014 r. pełni funkcję członka zarządu w firmie ANG Biznes S.A., która zajmuje się doradztwem w zakresie finansowania przedsiębiorstw. W Black Rose Finanse od 2015 r. Paweł odpowiedzialny jest za wsparcie i kontakt z przedsiębiorcami oraz analizy kredytowe w ramach inicjatywy JEREMIE na terytorium woj. pomorskiego.

Stanisław Łukasiewicz


Manager Oddziału w Gdyni

Stanisław posiada szeroką wiedzę z zakresu ekonomii, finansów i bankowości, w szczególności w aspekcie ekonomiki podmiotów gospodarczych, którą zdobył zarówno w procesie edukacji, jak i podczas swojej pracy zawodowej m.in. w trakcie przygotowywania i podejmowania wielu decyzji kredytowych i restrukturyzacyjnych.Legitymuję się ponad 20-letnią praktyką zawodową. Początkowo w przedsiębiorstwie przemysłowym na stanowisku ekonomisty, a następnie przez kilkanaście lat w bankowości na stanowiskach specjalistycznych i menadżerskich. Odbył liczne kursy z zakresu bankowości i funkcjonowania firm, ze szczególnym uwzględnieniem analizy finansowej przedsiębiorstw, zabezpieczania i windykacji należności oraz zarządzania zasobami ludzkimi.Specjalizuje się w projektowaniu oraz wdrażaniu programów rozwojowych i restrukturyzacyjnych w przedsiębiorstwach.

Michał Kwasek

Michał Kwasek
Ekspert

Michał Kwasek przeszedł w swojej karierze zawodowej wszystkie szczeble, poczynając od stanowisk specjalisty ds. sprzedaży kredytów hipotecznych i windykacji w oddziałach Banku Pekao SA, poprzez funkcje trenerskie w firmie Xelion Doradcy Finansowi, kończąc na stanowiskach kierowniczych w grupie ubezpieczeniowej AXA. Przed objęciem stanowiska Prezesa ANG inwestycje i Ubezpieczenia, Michał obejmował stanowisko Dyrektora ds. Sprzedaży Zewnętrznej AXA Polska. Ścieżka zawodowa Michała obejmowała instytucje z trzech najistotniejszych płaszczyzn doradztwa finansowego -kredyty, inwestycje i ubezpieczenia. Obecnie pracuje również w Spółce Black Rose Finanse na stanowisku Menegera odpowiadając za całokształt działania BRF.

Magdalena Surmacz-Jeziorska

Magdalena Surmacz-Jexiorska
Ekspert

Magdalena Surmacz Jeziorska, wykształcenie wyższe finansowo – bankowe jak i informatyczno – ekonometryczne. Były Naczelnik Wydziału Kredytów Hipotecznych w PKO BP oraz PO Dyrektora PKO BP w Stargardzie Szczecińskim. w Banku PKO BP w Stargardzie Szczecińskim, swoja karierę w finansach rozpoczęła w 1998 roku. Począwszy związana jako doradca finansowy z Creditfield Sp. z o.o. oraz Doradcy 24 S.A. Obecnie pracuje dla BRF oraz ANG Spółdzielnia Doradców Kredytowych. Odpowiada za działania w całej Polsce, ale głównie za województwo zachodniopomorskie. Osiąga bardzo wysokie wyniki w realizacji zadań. Ma niezwykły potencjał analityczny. Bez wątpienia jej działalność przyczynia się do budowania wizerunku i pozycji BRF, z którą jest związana od roku 2008.

Wojciech Kamiński

Wojtek Kamiński
Manager innowacji i wdrażania wyników prac badawczych i rozwojowych

Wojtek jest specjalistą z zakresu nowoczesnych technologii oraz jakości oprogramowania. Jest pracownikiem naukowo-dydaktycznym w Polsko-Japońskiej Wyższej Szkole Technik Komputerowych, a jednocześnie studentem studiów doktoranckich w tej samej instytucji. Zajmuje się analizą możliwych typów komercjalizacji (monetyzacji) projektów. Współpracuje z prawnikami, doradcami podatkowymi i rzecznikiem patentowym. Odpowiada za opracowanie metod i taktyk i strategii komercjalizacji oraz analizę cyklu życia produktu.