Beneficjenci

 

KMF Motoryzacja„MIDAS” Usługi Tapicerskie Piotr Urban świadczy usługi tapicerskie na terenie Trójmiasta i okolic. Przez 20 letni okres prowadzenia działalności przedsiębiorstwo pozyskało stałe grono zaufanych i zadowolonych klientów. To co charakteryzuje usługi firmy „MIDAS” to przede wszystkim solidność, wysoka jakość oraz kompleksowość i elastyczność. Zakład zlokalizowany jest przy ul. Bolesława Krzywoustego 25, 80-360 Gdańsk.

 

 

KMF Motoryzacja„KMF MOTORYZACJA Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo, które otworzyło pierwszy i jedyny samoobsługowy warsztat samochodowy w Trójmieście. Firma proponuje dostęp do pięciu stanowisk, w tym trzech z podnośnikami (Hofmann MTF 3000), narzędzi podstawowych oraz specjalistycznych, sprężonego powietrza, wody, prądu, pomocy mechanika, kawy, herbaty i ciasteczek. Kolejną propozycją firmy są tradycyjne usługi warsztatu/serwisu samochodowego z doświadczoną załogą, która przeprowadzi naprawy od najprostszych do tych najbardziej skomplikowanych. Jako dopełnienie całej gamy oferowanych usług przedsiębiorstwo oferuje również możliwość zakupu narzędzi firmy YATO oraz olejów samochodowych marki GULF. Adres warsztatu: 80-557 Gdańsk ul. Narwicka 10

www.kmf-moto.pl

 
 

VIRTUALLFirma VIRTUALL od początku działalności zajmuje się dostarczaniem Internetu dla odbiorców indywidualnych, a wraz ze stopniowym rozwojem i rozbudową infrastruktury rozszerzyła swoją ofertę o usługi dla firm, a także instytucji. W ofercie firmy znajdują się także: połączenie rachunku internetowego z telefonicznym poprzez zastosowanie technologii VoIP; dobór sprzętu, montaż, konfiguracja oraz modernizacja sprzętu wykorzystywanego w monitoringu obiektów przemysłowych, budynków użyteczności publicznej, biur oraz prywatnych posesji; kompleksowe usługi serwisu komputerowego. Stosowane przez VIRTUALL najnowsze rozwiązania technologiczne pozwalają zapewnić najwyższej jakości szerokopasmowy dostęp do sieci Internet.

www.virtuall.pl

 
 

Futurama„FUTURAMA SP. Z O.O. to agencja public relations, która pomaga organizacjom biznesowym i non-profit odnaleźć tożsamość, kreuje ich komunikację oraz zarządza wizerunkiem. FUTURAMA wie także, czym jest marketing, za co odpowiedzialna jest promocja i do czego używa się reklamy. Ale najbardziej lubi public relations. Bo ma świadomość znaczenia komunikacji w relacjach międzyludzkich, jej wpływu na jakość naszego życie, a w efekcie i kondycję gospodarki. Firma chce pracować z organizacjami, które rozumieją swój wpływ, jaki wywierają na otoczenie. Strategicznie poszukujących równowagi w szybko zmieniającym się świecie. Wspólnie z nimi pragnie budować strategie oparte na etyce.

www.futurama.ci

 
 

GiftarGiftar Sp. Z o.o. to firma zajmująca się nauką podstaw programowania komputerowego, robotyki, matematyki oraz nauk przyrodniczych dzieci w wieku od 6 do 12 lat przy wykorzystaniu zestawów LEGO WeDo i Mindstorms NXT. Przedsiębiorstwo działa w oparciu o licencję i program edukacyjny RoboCAMP.

www.robocamp.pl

 
 

Go_ProGetGoPro to wypożyczalnia profesjonalnych kamerek do nagrywania sportów extremalnych marki GoPro, w której nie płacisz za dodatkowe akcesoria. Dysponujemy modelami Kamer GoPro: Hero 3+ Black. To co zostanie nagrane przy wykorzystaniu wypożyczonego sprzętu nagrywane jest na płycie DVD GRATIS.

www.getgopro.pl


 

Świat MaluchaDoskonały system edukacji, absolutne zaangażowanie oraz profesjonalna opieka nad dziećmi na poziomie niespotykanym w innych placówkach. To są wartości kultywowane w żłobku Świat Malucha. W klubie kładziony jest duży nacisk na aktywność fizyczną na dużych, otwartych przestrzeniach, a także korzystanie z szerokiej gamy gier i zabaw edukacyjnych. Żłobek posiada również niewielką bibliotekę oraz zajęcia z twórczości artystycznej i rzemiosła, aby uwolnić pełen potencjał intelektualny i kreatywność dzieci.

www.swiat-malucha.com.pl

 
 

Dent StomatologiaGabinet stomatologiczny Dent powstał z myślą o pacjentach bojących się i unikających wizyt stomatologicznych. Dent Stomatologia oferuje nawet skomplikowane zabiegi w niezwykle komfortowych wnętrzach stosując techniki relaksacyjne oraz stwarzając najlepsze warunki do wykonania wszystkich zabiegów. Oferuje leczenie zębów, usuwanie i uzupełnianie najnowocześniejszymi metodami i materiałami przy użyciu światowych technologii i sprzętu.

www.dentstomatologia.pl