Wojciech Kamińskiśroda, 25 lutego 2015

„Midas” dba o tapicerkę

Działalność opierającą się o usługi tapicerskie rozpocząłem blisko 20 lat temu. Od tego czasu uzyskałem uznanie na rynku oraz stałe grono zaufanych klientów. Jak to bywa przy działalności usługowej koniecznym jest zapewnienie mobilności celem utrzymania stałego kontaktu z klientem. Zwłaszcza przy działalności którą prowadzę klienci wymagają, aby przed realizacją usługi obejrzeć i zwymiarować meble, których tapicerka będzie zmieniana.
Aby móc sprostać w/w oczekiwaniom klientów niezbędnym narzędziem staje się odpowiedniej wielkości auto, które pomieści nie tylko sprzęt wymagany do przeprowadzenia niezbędnych prac, lecz również umożliwi transport mebli od klienta do zakładu.
Dotychczas – jako środek transportu – służyło mi ponad 15-letnie auto. Spisywało się ono bez zarzutu, jednakże z biegiem czasu liczba napraw i występujących usterek przekroczyła barierę ich ekonomicznego uzasadnienia. W momencie, gdy najbliższa naprawa osiągnęła równowartość ceny sprzedaży auta, podjąłem decyzję o zmianie dotychczas wykorzystywanego auta na nowe.
Zakup nowego auta jest wydatkiem dość sporym. W związku z czym zmuszony zostałem do poszukiwania źródeł finansowania tego zakupu. Idealnym rozwiązaniem okazała się pożyczka w ramach Inicjatywy JEREMIE. Złożyłem zatem wniosek do jednej z firm pośredniczących przy rozdawnictwie tychże środków (Black Rose Finance Sp. z o.o).W ten oto sposób stałem się dumnym posiadaczem nowego Fiata SCUDO.
Dzięki zrealizowanej inwestycji mogę bez problemów dojeżdżać do klienta, a nowe auto jest również wizytówką mojego zakładu pracy, świadczącą o jej profesjonalizmie i solidności.

Piotr Urban
Właściciel „MIDAS” Usługi Tapicerskie

Powrót do postów