Wojciech Kamińskipiątek, 28 lutego 2014

Nowy człowiek na pokładzie

Przedstawiamy nowego członka naszego zespołu :)

Mateusz Ścisło, od początku kariery zawodowej związany jest z branżą consultingowo-doradczą. Głównym obszarem działań Mateusza jest wspomaganie polskich przedsiębiorców w poszukiwaniu źródeł finansowania na realizację inwestycji. Od 2009 r. pełnił funkcję Specjalisty ds. Funduszy Strukturalnych UE w firmie ADM CONSULTING GROUP S.A., oraz od 2011 r. Specjalisty ds. Projektów i Kierownika Projektów w firmie COMBIDATA Poland Sp. z o.o.

mkMateusz na sowim koncie posiada kilkadziesiąt skutecznie przygotowanych i skoordynowanych projektów – przede wszystkim inwestycyjnych, badawczo-rozwojowych oraz szkoleniowo-doradczych. Na ich realizację pozyskał finansowanie o łącznej wartości przekraczającej 15 mln Euro. Potwierdzeniem kwalifikacji Mateusza w obszarze zarzadzania projektami są także: certyfikat Prince2 Foundation oraz ukończone studia podyplomowe na Uniwersytecie Szczecińskim, kierunek: Manager Projektów.

W Black Rose Finanse od 2014 r. Mateusz odpowiedzialny jest za wsparcie i kontakt z przedsiębiorcami oraz analizy kredytowe w ramach inicjatywy JEREMIE na terytorium woj. pomorskiego.

Powrót do postów