Wojciech Kamińskipiątek, 14 marca 2014

O tym jak przeistoczyłam marzenia w rzeczywistość

Chęć rozpoczęcia działalności związanej z opieką nad dziećmi kiełkowała w mojej głowie już od kilku dobrych lat. Niestety barierą dla otworzenia własnego żłobka od początku był brak wystarczającego kapitału własnego…

mk

Chęć rozpoczęcia działalności związanej z opieką nad dziećmi kiełkowała w mojej głowie już od kilku dobrych lat. Niestety barierą dla otworzenia własnego żłobka od początku był brak wystarczającego kapitału własnego, niezbędnego do wyposażenia obiektu w takim stopniu, aby spełniał wymogi i oczekiwania nawet najbardziej wymagających „młodych klientów”. Oczywiście myślałam o pozyskaniu zewnętrznego finansowania, jednakże kredyty i pożyczki oferowane przez banki były dla mnie albo za drogie, albo (jako dla nowo powstającego podmiotu) po prostu niedostępne.

mk

W 2013 r. w końcu pojawiła się możliwość przeistoczenia moich marzeń w rzeczywistość. Przez przypadek dowiedziałam się o istnieniu inicjatywy JEREMIE, która pomaga osobom takim jak ja pozyskać dopasowaną i elastyczną pożyczkę na rozpoczęcie działalności. Rozpoczęłam zatem poszukiwania instytucji, która udziela pożyczki w ramach inicjatywy JEREMIE na terytorium województwa pomorskiego. W ten oto sposób trafiłam do firmy Black Rose Finance, która po przeanalizowaniu mojego wniosku i biznesplanu umożliwili mi dostęp do upragnionego finansowania na przystępnych warunkach.

mk

I oto stało się! 20.06.2013 r. Klub Dziecięcy „Świat Malucha” z myśli, która pojawiła się w mojej głowie kilka lat temu przeistoczyło się w realnie funkcjonujący obiekt. W „Świecie Malucha” doskonale rozumiemy, jak wzbudzić w dziecku entuzjazm. Skupiamy się na pomocy w rozwoju jego potencjału poprzez przemyślaną mieszankę elementów edukacyjnych i rekreacyjnych.

mk

To, czego dzieci potrzebują, jest tym, co otrzymują w „Świecie Malucha”! A dokładnie:
-wczesne oswajanie z językami obcymi
-wczesna edukacja muzyczna
-ćwiczenia fizyczne
-i wiele innych!
A wszystko to dzięki wsparciu otrzymanemu w ramach inicjatywy JEREMIE :)

Anna Chmiel
Właścicielka firmy „Świat Malucha”

Powrót do postów